Leyton Orient musí v Barrow ukázat odolnost

V sobotu se O vydá na dlouhou cestu na sever do Barrow.

Bluebirds začali kampaň dobře, v současné době sedí v play off (7. místo) po deseti hrách.

Barrow letos v létě získal bývalého manažera Forest Green Marka Coopera a Bluebirds hraje atraktivní fotbal.

Muž, který má sledovat Barrowa, je střední záložník Ollie Banks, který je se čtyřmi ligovými góly nejlepším střelcem Bluebirds.

Nicméně, Kenny Jackett bude zoufalý pro Orient odrazit se pryč vyhrát tento čas poté, co připouští dvě srdce-lámání stávky cílů v Port Vale minulý týden popřít Os masivní výhra.

Minulý víkend špatné vedení hry bylo velmi netypické pro Jackettovu stranu, která až do té doby byla jedním z nejpevnějších obranných týmů v divizi.

I přes porážku pozdě na Port Vale to by mohlo být požehnáním v přestrojení, pokud jde o učení tvrdou lekci o tom, vidět hry, něco, že je-li provedeno účinně pomůže O to v jejich propagace push později v sezóně.

Nicméně, hry přicházejí silné a rychlé, které viděl otočený straně pohodlně vyhrát 0-4 pryč na Města Crawley v Papa John ‚ s Trophy.

Vítězství také vidí postup O do vyřazovacích fází soutěže. Nezáleží na tom, o jakou soutěž jde, vítězství vzbuzuje sebevědomí.

Poslední dvě setkání mezi stranami v Holker Street skončily jako bodové remízy. Poslední vítězství Orient přišel v roce 2000 vítězství 0-2 v FA Cupu. Cílem tentokrát bude posbírat tři cenné body.

Týmové Novinky:

Orient bude bez živého Pavla Smytha, který se minulý víkend vrátil po zranění a podal Temperamentní výkon z lavičky.

Smyth se spojí s týmem Severního Irska pro kvalifikaci mistrovství světa proti Švýcarsku a Bulharsku. Dlouhodobý absentér Adam Thompson zůstává na bočních liniích.

Velkou ránu pro Os uvidí kreativní pravé křídlo zpět Tom James pozastaveno tentokrát poté, co obdržel svou pátou žlutou kartu v Port Vale.

Alex Mitchell se pravděpodobně vrátí do týmu a posílí možnosti v obraně.

Příznivci Leyton Orient Chat jsou nyní sponzory sloupu Jadena Christyho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *