Šéfové kavárny jdou do války proti diktátorskému apartheidu: musíme to sabotovat!’

Občanská neposlušnost je velkým přínosem. Zejména v době, kdy vláda jde příliš daleko a začne se chovat jako brutální diktátor, tento druh neposlušnosti je zdaleka nejúčinnější metodou pro lidi, aby zasáhnout; skoncovat s nelegální politiky.

Zdá se, že si to uvědomují i stravovací společnosti. Už jsme informovali, že tisíce podnikatelů nehodlají pravidla vymáhat. Het Parool to nyní prochází článkem, ve kterém jsou citováni podnikatelé, kteří opravdu chtějí vyhlásit válku kabinetu.

Bojkot a sabotáž
„Vláda prosazuje tuto povinnost očkování skrze mě,“ říká například deníku Barry van den Berg z Del Mundo v Amsterdamu. A pak to přijde. Protože říká: „Musíme lidi ovládat a porušovat jejich svobody. To je v rozporu s pravidly ochrany osobních údajů. Nezáleží mi na tom, jestli jsi očkovaný nebo ne. Musíme to bojkotovat a sabotovat.”

„Nechali nás dostat své kaštany z ohně „“ správně pokračuje. „V obchodech můžete prostě jít dovnitř, je vše zdarma. Omezují nás. Neměli bychom to dělat.”

Odpor
Zdá se tedy, že odpor ke schvalování apartheidu vlády je skutečně na vzestupu. Zejména v pohostinství lidé nejsou spokojeni. Ale také když se podíváte na sociální sítě, vidíte, že spoustě lidí připadá naprosto nepřijatelné, co kabinet plánuje.

Hovor od editorů: kvůli koronakrizi má DDS, stejně jako mnoho jiných webů, těžké časy. Chceme mít vše zdarma pro každého, aby si mohl přečíst, takže jsme závislí na reklamě pro náš příjem. Firmy ale mají finanční problémy, takže nemají moc co dělat. I z toho můžeme vidět důsledky. Proto náš hlasatel pro vás, naši čtenáři: prosím, podpořte nás! Můžete provést měsíční nebo jednorázový dar prostřednictvím spolehlivého holandského systému BackMe. Prosím, udělejte to a pomozte DDS zůstat ve vzduchu!

Řeknu si to zcela jasně: jediné, co nás teď zachrání, je masová občanská neposlušnost a masové demonstrace, jaké jsme za poslední rok a půl neviděli. Tento diktátorský apartheid nemůže a nesmí být přijat. Nyní je čas (pokojně!) odpor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *